Geppetto
  
Feng Shui

Feng Shui to pochodząca z Chin wiedza mająca swe początki już w starożytności. W Europie znana była w formie niepisanych zwyczajów czy zasad.
Mówi ona o ścisłych zależnościach wystepujących pomiędzy człowiekiem, środowiskiem w jakim przebywa i czasem w danej chwili. Zależności te mogą być dla nas korzystne lub nie.
Dzięki Feng Shui można tak zagospodarować przestrzeń, tak ją ukształtować, że pomoże osiągnąć sukces finansowy, pomoże poprawić stosunki między ludźmi czy to w domu czy w pracy. Pomoże poczuć się bezpieczniej oraz uzyskać większą kontrolę nad swoim życiem.
Feng Shui to nie religia, zabobon czy filozofia.
Feng Shui to wiedza, to studium czasu i przestrzeni.
Jest przeznaczone dla wszystkich.
Zasady tej sztuki zawierają dużo logiki i zdrowego rozsądku.
Nasze kosultacje Feng Shui wykonujemy w zakresie:

  • Porad przy projektowaniu i urządzaniu biur, gabinetów, sal konferencyjnych
  • Aranżacji wnętrz restauracji,sklepów oraz mieszkań i domów

Podpowiadamy jak stopniowo dokonywać zmian, zależnie od sytuacji i potrzeb, proponując indywidualne rozwiązania w przypadku problemów rodzinnych, osobistych finansowych, w związkach partnerskich,...
Jesteśmy w kontakcje również z innymi konsultantami w różnych rejonach kraju zajmującymi się między innymi ogrodami.
Nasz konsultant jest absolwentem Akademii Feng Shui we Wrocławiu, chętnie spotka sie z Państwem i pomoże znaleźć korzystniejsze rozwiązania w Państwa domu, mieszkaniu, firmie.
Udzielemy porad drogą internetową (e-mail: geppetto@op.pl) lub osobiście na terenie woj. Łódzkiego (zwłaszcza strona zachodnia i południowa województwa) oraz Kołobrzegu i jego okolicach.
Gorąco pozdrawiamy miłych Państwa i życzymy wszelkiej pomyślności.